Infantry

Hodinky Infantry nie je nutné veľmi predstavovať. Jedná sa o známu a obľúbenú značku, ktorá predstavuje predovšetkým hodinky v Army nebo Police štýle. Doménou hodiniek Infantry je kvalitné spracovanie a mohutný design, ktorý je na mužskej ruke len ťažko prehliadnuteľný.  
Pánske hodinky Infantry sú v našej ponuke k dispozícii s  kovovým remienkomsilikónovým (presnejšie kaučukovým) alebo koženým remienkom. Ciferník majú tieto hodinky vždy veľký a remienok široký, vďaka čomu sú hodinky príjemné na nosenie. Pánske army hodinky Infantry ponúkajú modely hodiniek s množstvom funkcií.
Pre náročných mužov doporučujeme hodinky Infantry s kovovým remienkom IN.030, ktoré ukazujú presný čas, dátum, majú chronograf, alarm a veľa ďalších funkcií. Hodinky s bohatou ponukou funcií má tiež army model Infantry IN.070 s kaučukovým remienkom. Lacnejšou alternatívou sú hodinky Infantry Infiltrator, ktoré ukazujú iba čas. Z rady Infantry Police môžete kúpiť hodinky Infantry s koženým alebo kovovým remienkom, ktoré okrem času ukazujú tiež dátum a deň.
Hodinky Infantry sú balené v značkovej darčekovej krabičke opatrené certifikátom pravosti. Pokiaľ chcete mať radosť pri každom pohľade na Vaše hodinky, alebo sa chcete odlíšiť, pánske army hodinky Infantry sú pre Vás jasná voľba.

vyr-infantry

 

Žiaden tovar od výrobcu Infantry nebol nájdený....